
Udata a sama
Situacija je takva da sam zaglavila u braku sa osobom koja me vise ne zanima, ali tu su deca … i tu sam gde sam. Svesna situacije, ali trenutno ne zelim da menjam nista. OVde sam jer imam potrebe kao i svaka normalna zena. Izuzetno vodim racuna o higijeni, bucka sam. On ne treba da zna da sam ovde, mada verujem da ga to posebno i ne zanima, jer je u svom nekom svetu koji mene ne ukljucuje. Ponekad mi se cini da mi je potrebno samo da popricam sa nekim, jer po cele dane sam sama i nemam sa kim ni kafu popiti. Ne trazim utehu, svesna sam svoje vrednosti, i ne padam na niske grane. Jedan je zivot a gde sam ja?
Zvati u periodu: od 12h do 02h




